Ansatte salg

Bjørn Uno Østlie

/ Distriktsansvarlig - Vestfold og Telemark, Agder
email bjorn.uno@nordesign.no mobile 920 68 224

Johan Stensås

/ Teamleder salg, Øst/Sør
email johan@nordesign.no mobile 464 24 743

Jong Luu

/ Distriktsansvarlig - Trøndelag, Nordland
email jong@nordesign.no mobile 452 57 004

Lars Petter Brue

/ Distriktsansvarlig - Rogaland, Vestland
email lars.petter@nordesign.no mobile 930 40 666

Morten Jensen

/ Distriktsansvarlig - Nord-Norge (nord for Bodø)
email morten@nordesign.no mobile 940 17 339

Pål Skaarer

/ Distriktsansvarlig - Innlandet, Viken
email paal@nordesign.no mobile 922 36 411

Roger Knutsen

/ Salgsagent - Butikker Sør-Norge
email roger@unodesign.no mobile 957 49 534

Thomas Solberg

/ Distriktsansvarlig - Trøndelag, Møre og Romsdal
email thomas@nordesign.no mobile 982 55 774

Ansatte administrasjon

Bernt Ludvig Wilmann

/ Innkjøper
email bernt@nordesign.no mobile 913 30 022

Cherry Qiu

/ Innkjøper
email cherry@nordesign.no mobile 915 14 162

Håvard Flo Malvik

/ Salgs- og Markedskoordinator
email haavard@nordesign.no mobile 971 17 113

Jens Juberg

/ Produkt- og Forretningsutvikler
email jens@nordesign.no mobile 907 57 408

Kjeld Kristoffer Myrslo Andersen

/ Lysdesigner
email kjeld@nordesign.no mobile 464 44 044

Kristian Juberg

/ Teknisk sjef
email kristian@nordesign.no mobile 907 70 989

Steffen Olsen

/ Belysningsplanlegger / Kundeservice
email steffen@nordesign.no mobile 901 52 979

Steinar Schrødter

/ Daglig leder
email steinar@nordesign.no mobile 916 01 590

Logistikk

Hans Petter Storvik

/ Logistikkansvarlig
email hans.petter@nordesign.no mobile 951 27 888

Lager

Gøran Wolden Monsen

/ Lagermedarbeider
email goran@nordesign.no mobile 982 17 338

Svein Wolden

/ Lagermedarbeider
email svein@nordesign.no mobile 948 38 308

Thomas Evensen

/ Lagermedarbeider
email thomas.evensen@nordesign.no mobile 468 49 267